Agent merchandising - Craiova

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Garanti Bank active.

Vezi toate job-urile Agent merchandising - Craiova active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Garanti Bank
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 06.10.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    •Persoana ambitioasa, organizata, cu putere de convingere, disponibila la deplasari in tara;
    •Persoana cu initiativa, capabila sa lucreze independent si in echipa;
    •Excelente abilitati de comunicare si negociere;
    •Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
    •Studii superioare sau medii;
    •Cunostinte PC;
    •Permis de conducere - categoria B, cu vechime de minim un an.

    Responsabilitati

    • Vizite in reteaua de comercianti parteneri;
    • Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii cheie si personalul din vanzari;
    • Verificarea functionalitatii terminaleor POS si instruirea personalului din locatiile comerciantilor parteneri pentru o buna desfasurare a tranzactiilor cu card prin POS;
    • Implementarea actiunilor de promovare a brandului Bonus Card la nivelul retelei de parteneri;
    • Asigurarea vizibilitatii materialelor de promovare a parteneriatului Bonus Card la clientii alocati;
    • Mentinerea si actualizearea bazei de date cu comercianti parteneri;
    • Prospectarea pietei de comercianti in vederea stabilirii de noi parteneriate;
    • Completarea rapoartelor zilnice/saptamanale/lunare cu situatia sitemului de acceptare la plata a cardurilor prin POS in reteaua de comerciantii parteneri.