Internship Resurse Umane

Vezi toate job-urile Internship Resurse Umane active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.11.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    •Student, masterand sau proaspãt absolvent cu nivel avansat de limba englezã;
    •Cunoştinţe de utilizare calculator mediu spre avansat: MS Office – Excel în principal,Word, eventual lucrul cu Microsoft Outlook;
    •Persoana proactivã, perseverentã, cu abilitãţi bune de comunicare şi prezentare;
    •Persoanã energicã, încrezatoare şi orientatã cãtre rezultate;
    •Persoanã atentã la detalii, cu abilitãţi de planificare şi time management;
    •Prezintã avantaj cunoştinţe minime de legislaţia muncii/ cursuri de specializare în domeniul HR;
    •Auto-motivare şi spirit de echipã.

    Responsabilitati

    •Vei oferi suport în toate activitãţile departamentului de Resurse Umane;
    •Vei crea baze de date, centralizãri, situaţii pentru diferite proiecte ale departamentului;
    •Vei participa alaturi de noi la designul, implementarea şi monitorizarea de proiecte în curs de derulare în cadrul departamentului de Administrare de personal, Compensaţii şi beneficii şi Recrutare.

    •Vei putea începe o frumoasã carierã într-un domeniu de care esti pasionat;
    •Vei afla cum funcţioneazã un Departament de Resurse Umane şi vei face primii paşi în una dintre ariile din HR;
    •Vei putea sã lucrezi alãturi de echipã, sã vii cu idei, sã le implementezi, sã vezi cum acestea prind viaţã şi sã fii acolo când se obţin rezultate frumoase în urma muncii tale.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (28)