Cosmeticiana – Trainer pentru Cosmetice Profesionale Organice Phyt’s France

Angajator: Global Wellness System
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Educatie - Training
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 23.10.2018

    Global Wellness System SRL (www.gwsconcept.ro) este importator si distribuitor pentru produsele organice profesionale pentru ingrijirea parului in saloane, de la brandurile: Natulique, Mastey de Paris, Lissfactor Paris si PHYT'S Franta (cosmetice organice certificate).

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - experienta obligatorie pe un post similar de minim 2 ani, ideal fost trainer pentru produse cosmetic facial + corporal
    - limba engleza
    - disponibilitate pentru prezentari in afara Bucurestiului
    - studii de specialitate, de perfectionare reprezinta un plus
    - bune abilitati de promovare, vanzare de produse si servicii;
    - seriozitate, flexibilitate, comunicare si deschidere catre client;
    - dorinta de a invata lucruri noi;
    - bune cunostinte despre normele de igiena;
    - atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Alte informatii

    Beneficii:

    - participarea la training-urile realizate de companie si de catre producatorii externi;
    - pregatire profesionala continua;
    - salariu atractiv;
    - locatie centrala (langa metrou Grozavesti)
    - se asigura drum + cazare + diurna in cazul deplasarilor pentru seminariile din tara