Reprezentant Vanzari Farma Cluj-Salaj

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari Farma Cluj-Salaj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 01.09.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Abilitati naturale de comunicare, relationare interpersonala, vanzare si negociere;
    Dinamism, buna organizare, orientare spre rezultate;
    Disponibilitatea de a calatori in teritoriu;
    Permis auto categoria B;
    Cunostinte de limba engleza si operare PC (avantaj).

    Responsabilitati

    Reprezentantul de Vanzari promoveaza produsele companiei in farmacii, atrage clienti noi si ajuta la cresterea volumului de vanzari in cazul clientilor actuali.

    Alte informatii

    Oferta (bonusuri, beneficii)

    Compania noastra ofera un pachet atragator, corespunzator calificarii si experientei fiecaruia, cat si instrumente de lucru de calitate. Se ofera bonus motivant corespunzator performatei individuale. De asemenea, in cadrul companiei se asigura permanent programe de instruire in vederea dezvoltarii profesionale.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Arad, Cluj Napoca, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (28)