Junior Distribution Planner (temporar - 6 luni)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Junior Distribution Planner (temporar - 6 luni) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.08.2018

    Suntem este cel mai mare producător de bere din România, cu un portofoliu de mărci puternice, cu care ne mândrim și pe care le iubesc milioane de români. Prietenia, pasiunea și dezvoltarea ne însuflețesc pe toți, fie că vorbim de colegii din fabricile noastre (din Brașov, Buzău, Cluj-Napoca și Timișoara), din depozite, de pe teren sau din sediul central din București.

    Povestea Ursus Breweries e împletită cu povestea fiecărui om din echipa noastră.

    Cerinte

    Requirements:
    • Currently pursuing Bachelor's or Master’s degree at an accredited university in economical/ or technical
    • Skilled in the use of Microsoft office software to include Excel and Outlook
    • Analytical thinking and strong attention to details
    • English – upper intermediate
    • Flexible and ready to react and adapt to the new requirement
    • Team work spirit

    Responsabilitati

    Responsibilities:
    • Monitor and perform updates to the primary distribution plans prepared for every Brewery, taking into account production constraints, sales forecasts, operating standards
    • Monitor transferred volumes by primary distribution versus plans and schedules on a daily, weekly and monthly basis
    • Monitor daily stock levels and stock outs root causing and communicate to all relevant parties
    • Generates and communicates all changes required in the primary distribution planning process to all departments involved
    • Issues weekly and monthly reports to monitor standard Primary Distribution KPI’s

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (97)