INGINER PROIECTANT CATIA V5

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ISIS DEVELOPMENT active.

Vezi toate job-urile INGINER PROIECTANT CATIA V5 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ISIS DEVELOPMENT
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Alt oras
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 21.08.2019

    ISIS DEVELOPMENT reprezinta partenerul ideal pentru gestiunea proiectelor din industria auto, dar si o platforma logistica care ofera clientilor sai servicii de outsourcing industrial si achizitii de produse.

    Cerinte

    Studii superioare tehnice ( profil mecanic). In ultimul an de facultate, masterant sau cu experienta.
    Cunoștințe proiectare asistata de calculator (de preferat soft Catia V5)
    Cunoștințe de realizare a desenelor de execuție si de ansamblu.
    Bune cunoștințe de limba engleza si/sau franceza.
    Bune aptitudini de analiza si sinteza.
    Persoană organizată și riguroasă.
    Bune abilități de comunicare.
    Persoana activa si motivata

    Responsabilitati

    Proiectarea de dispozitive si mașini speciale pentru industria auto folosind softul Catia V5.
    Realizare planuri 2D de execuție si ansamblu.
    Realizare nomenclator materiale.
    Oferă asistenta pentru probleme atelier si de studii.
    Verifica respectarea cerințelor si standardelor clienților.
    Verifica calitatea proiectarii si a documentației livrate.
    Comunica cu clientul si responsabilul de proiect pentru a clarifica si rezolva problemele tehnice.
    Analizează caiete de sarcini si propunere de soluții tehnice.

    Activitatea se va desfasura la sediul:Platforma Industriala Europa 4, Hala 4, Sat Argeselu, Comuna Maracineni - Jud. Arges,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (691)