Agent vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Velrom active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Velrom
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Targoviste
  • Actualizat la: 18.08.2018

    Lider de piata in jud Dambovita, Velrom este una dintre cele mai moderne fabrici de paine din tara .
    Cu ajutorul tehnologiei si maiestriei brutarilor nostri, reusim sa oferim produse de calitate, Aflata intr-un proces continuu de dezvoltare, compania se afla in cautare de profesioniști.

    Cerinte

    Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
    Persoana sociabila, dinamica, cu gandire constructiva orientata spre rezultate;
    Atitudine de vanzator, orientat spre clienti;
    Cunostinte de operare PC: Microsoft Office, email,internet;
    Minim studii medii;
    Experienta in domeniul vanzarilor (preferabil FMCG) – min 2 ani;
    Permis auto categoria B ( cerinta obligatorie ).

    Responsabilitati

    Identificarea potentialilor clienti si estimarea potentialului si bonitatii acestora;
    Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
    Consilierea clientilor oferind solutii optime in functie de nevoile fiecaruia;
    Prezentarea si promovarea produselor Velrom;
    Urmarirea evolutiei vanzarilor pe fiecare client deservit;

    Salariul constituit din doua parti: fixa + variabila (bonus din vanzari) + masina serviciu+ telefon + tableta
    Contract pe perioada nedeterminata