Casier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Casier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.08.2018

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Responsabilităţile tale vor include:

    • Menţinerea unui nivel ridicat de satisfacţie al clienţilor.
    • Înregistrarea şi efectuarea tranzacţiilor de plată în conformitate cu politica companiei şi normele legislative în vigoare.
    • Asigurarea că plăţile se vor face într-un mod sigur, eficient, corect.
    • Respectarea procedurilor interne privind preluarea şi returnarea către Casieria Principală a mijloacelor de plată provenite din vânzări (cash, tranzacţii PIN) precum şi completarea documentelor utilizate în procedurile de lucru.
    • Menţinerea zonei de lucru aprovizionată şi curată.

    Responsabilitati

    Cunoştinţele, abilităţile şi experienţa ta includ:

    • Excelente abilităţi de comunicare şi orientare către client.
    • Atitudine pozitivă, asumarea responsabilităţii.
    • Atenţie la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite.
    • Adaptabilitate, rezistenţă la stres, efort, rutină şi orientare către soluţii.
    • Disponibilitatea de a lucra în schimburi şi în weekend.
    • Cunoştinţe de limbă engleză nivel mediu şi abilităţi de operare PC nivel mediu.
    • Experienţa de lucru pe casa de marcat constituie un avantaj.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariul 1519 lei NET
    - Tichete de Masa 15 lei/zi
    - Decont transport
    - Prima Concediu
    - Abonament medical
    - 15% reducere la produsele companiei
    - Al 13-lea salariu
    -Spor de weekend

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)