Dispecer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Dispecer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.10.2018

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Minim studii liceale
    Disponibilitate la program de lucru in weekend (1 cu 1 liber)
    Atentie la detalii
    Abilitati foarte bune de comunicare
    Amabilitate, empatie si calm
    Orientare spre lucrul in echipa
    Operare PC - cunostine pachet Microsoft Office
    Experienta nu este necesara, insa orice experienta in relatiile cu clientii este un plus

    Responsabilitati

    Coordonarea echipei de curieri
    Transmiterea, monitorizarea si urmarirea finalizarii comenzilor
    Raportarea periodica a activitatii catre managerul de departament
    Introducerea datelor operationale in sistemul informatic
    Rezolvarea eventualelor probleme ce pot aparea la livrarea comenzilor

    Alte informatii

    Beneficii

    Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
    Mediu de lucru placut
    Decont abonamente transport
    Voucher zilnic de reducere pentru comenzile de mancare prin foodpanda
    Contract pe perioada nedeterminata
    Beneficiile financiare le vom discuta la interviu

    Aplica fara CV
    4000 - 4800 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (4)