Agent de vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Agent de vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Cum arata un Broker imobiliar de succes?
    -punctual, organizat, pozitiv
    -harnic, plin de viata, inteligent
    -un bun negociator, un bun vanzator si un foarte bun comunicator
    - cu aspect fizic ingrijit (obligatoriu: tinuta business)

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faci cand vii in echipa noastra:
    -sa prospectezi piata imobiliara
    -sa aduni oferte in portofoliu
    -sa consiliezi clientii si sa le asculti activ nevoile
    -sa inchiriezi/vinzi proprietati
    -sa mentii o legatura politicoasa atat cu proprietarii cat si cu clientii

    Alte informatii

    Noi iti oferim:
    -training gratuit de vanzari
    -suportul nostru pentru tot ceea ce inseamna relatie profesionala
    -promovare gratuita a proprietatilor din portofoliul tau
    -laptop de serviciu
    -venituri substantiale, in functie de volumul de munca pe care o prestezi in cadrul companiei noastre
    -bonusuri de performanta, de loialitate, de rezultate exceptionale
    -conducere tanara, prietenoasa si o atmosfera placuta la locul de munca

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (83)