Asistent manager

Angajator: Optical Network
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.08.2018

    Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. Divizia de retail opereaza lanturile de magazine OPTIblu si KLARMANN si detine 52 de magazine in Bucuresti si mari orase din tara.

    Cerinte

    atitudine proactiva, atentie distributiva;
    rezistenta la stress si volum mare de munca;
    abilitati de comunicare si interrelationare;
    studii medii, superioare finalizate sau in curs de finalizare;
    experienta in utilizarea calculatorului ( programele Microsoft Office: Excel, Word, Outlook);
    cunoasterea programului de gestiune Charisma reprezinta un avantaj;

    Responsabilitati

    mentine corespondenta si relationarea cu partenerii de afaceri ai organizatiei si cei interni;
    gestioneaza informatiilor obtinute in desfasurarea activitatii proprii;
    analizeaza informatiilor semnificative obtinute in desfasurarea activitatii proprii si a personalului, administrarea documentatiei,
    planificarea activitatii proprii si adoptarea deciziilor privind activitatea,
    asigura legatura dintre persoana cu functie de conducere si persoanele din cadrul organizatiei sau din afara acesteia;
    se ocupa de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte si cereri sosite pe numele persoanei cu functie de conducere;
    concepe si redacteaza documente, prezentari si rapoarte;
    contabilitate primara - program gestiune Charisma;
    primeşte înregistrează, scanează documente contabile şi le distribuie conform procedurilor interne
    asigura legatura cu reprezentantii de vanzari si cu alte departamente pentru centralizari rapoarte, feedbackuri, etc;

    Alte informatii

    Beneficii:
    salariu fix + bonuri de masa;
    program de lucru luni-vineri;
    contract de munca perioada nedeterminata;
    apartenenta la o echipa de success;