Optician Montator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Optical Investment Group active.

Vezi toate job-urile Optician Montator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Optical Investment Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2019

    Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai mare retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 103 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele.

    Cerinte

    Absolvent cursuri de specialitate (optometrie sau montaj);
    Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj.
    Atitudine orientata spre client, spirit proactiv, abilitati de comunicare dezvoltate.

    Responsabilitati

    Opticianul se ocupa de tot procesul de montaj al perechilor de ochelari, conform cerintelor si nevoilor clientului, astfel incat produsele finale sa corespunda din punct de vedere cantitativ si calitativ.
    Ofera consultanta de specialitate clientilor interesati de produsele magazinelor noastre;
    Recomanda produsele potrivite conform retetei clientului si dorintelor acestuia;

    Alte informatii

    Pachetul salarial este compus din salariu fix+bonus;
    Posibilitatea de a participa la training-uri si cursuri de specialitate;
    Persoanele ce se afla la inceput de drum pot beneficia de instruire, de desfasurarea activitatii cu ajutorul celei mai noi tehnologii si de suportul celor mai buni specialisti ai companiei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (383)