Consilier Portofoliu Clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Consilier Portofoliu Clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Titu
  • Actualizat la: 15.08.2018

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Ești la început de drum în cariera ta profesională și îți dorești un job stabil?
    Îți dorești să lucrezi într-o companie care îți oferă oportunități de dezvoltare și avansare?
    Ești pasionat de gadgeturi și tehnologie IT?
    Ești ambițios, proactiv și dornic să înveți?

    Te așteptăm în echipa UPC!

    Responsabilitati

    Ce ai de făcut:

    Vei consilia clienţii (întâmpini amabil, asiguri asistenţă şi oferi informații conform Standardelor Companiei, pe toată durata petrecută în magazin).
    Identifici nevoile specifice fiecărui client.
    Prezinți proactiv și oferi suport în testarea produselor tuturor clienților potențiali și existenți cu scopul vânzării serviciilor Companiei, pentru a atinge obiectivele de vânzare stabilite.
    Asiguri gestiunea și creșterea portofoliului de clienți prin realizarea targetelor de vânzări.
    Înregistrezi contractele şi modificările efectuate în conturile clienţilor.
    Încasezi facturile clienţilor.

    Alte informatii

    Îți oferim:
    Program flexibil, adaptat nevoilor tale!
    Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile de comunicare într-o echipă dinamică!
    Pachet salarial format din venit fix + bonusuri în funcție de performanțele tale din vânzări + alte beneficii!

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Ploiesti,

    Vezi job-uri similare (229)