Coordonator Agentii Revanzatoare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Eden Travel active.

Vezi toate job-urile Coordonator Agentii Revanzatoare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Eden Travel
Domeniu:
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2018

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare ce ofera servicii turistice complete atat in Romania cat si in afara tarii si adreseaza atat segmentul B2B cat si B2C si Corporate.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    - Experienta in turism minim 3 ani si pe un post asemanator de minimum 2 ani
    - Excelente abilitati de comunicare, negociere si de gestionare a relatiei cu furnizorul;
    - Persoana proactiva si orientata spre rezultate;
    - Abilitati de organizare si planificare;
    - Siguranta de sine si tenacitate;
    - Persoana ambitioasa si motivata de rezultate;
    - Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

    Responsabilitati

    - Prezentarea catre agentiile revanzatoare a platformei de rezervari Eden Travel, platforma ce ofera posibilitatea de a face rezervari intr-un singur sistem ce integreaza o baza extinsa de furnizori interni si externi – economie de timp si eficienta;
    - Prezentarea catre agentii a serviciilor Eden Travel
    - Contractarea agentiilor revanzatoare
    - Negocierea clauzelor contractuale cu agentiile
    - Stabilirea si mentinerea relatiilor cu agentiile
    - Stabilirea agendei de intalniri cu reprezentantii ai agentiilor revanzatoare
    - Analizarea contractelor
    - Asigurarea catre agentiile revanzatoare a informatiilor privind cadrul de desfasurare al contractelor
    - Promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice ale agentiei catre agentiile revanzatoare
    - Intocmirea si verificarea documentelor si a contractelor
    - Alcatuirea si actualizarea bazei de date a agentiilor revanzatoare
    - Realizarea de rapoarte si analize pe baza activitatii desfasurate