Process Improvement Specialist with Bulgarian

This job is no longer active!

View all jobs VIVRE DECO active

View all jobs Process Improvement Specialist with Bulgarian active on Hipo.ro

View all jobs Customer Support - Client Service active on Hipo.ro

View all jobs Internet - eCommerce active on Hipo.ro

View all jobs Sales active on Hipo.ro

Employer: VIVRE DECO
Domain:
  • Customer Support - Client Service
  • Internet - eCommerce
  • Sales
  • Job type: full-time
    Job level: 1 - 5 years of experience
    Location:
  • BUCHAREST
  • Updated at: 05.08.2018
    Remote work: On-site
    Short company description

    Vivre started to develop its business in 2012, becoming the most important online retailer on the Romanian market, as well as a large part of Central and Eastern Europe maintaining both its original starting culture and passion and desire to build something wonderful!

    With more than 300 professionals forming the Vivre community, we emphasize both our clients, suppliers, and our motivating work environment. We deal with difficult situations in improving user experience, finding and sorting products, automating logistics operations and warehouse processes, advancing customer interactions, refining reports and data, marketing and accounting efficiency.

    We believe that all areas of our business are touched by professional people.

    Requirements

    Присъединете се към екипа на Обслужване на клиенти Вивре!
    Учим и растем заедно в най-успешната стартова компания за румънска електронна търговия!

    Какво желаем от теб:
    -Завършено висше образование;
    -Средно работно познание в MS Office (особено Word и Excel);
    -Добри писмени и устни комуникационни умения на български език и на английски език (най-малко средно ниво);
    -Умнеия за анализ и идентифициране на ситуации, създадени във взаимоотношенията с клиентите и при решаването на случайни непредвидени обстоятелства;
    -Позитивно отношение, проактивност, аутомотивация и екипен дух;
    -Внимание към детайли, отговорност, коректност, сериозност и добра организация на времето.

    Responsibilities

    Ето и дейностите, които ще извършиш:
    -Актуализиране и проверка на състоянието на поръчките, направени от клиентите в информацинната ни системата;
    -Проследяване на поръчките, разбирането и обработването на заявките на клиенти чрез електронна поща, телефон или Facebook през целия процес на доставка чрез правилно прилагане на правните и търговските условия;
    -Осигуряване на подкрепа и предлагане на изгодни решения на изискванията на клиентите, в съответствие с правилата и процедурите.

    С течение на времето ще ти бъдат дадени по-сложни задачи, които да ти помогнат да развиещ уменията си:
    -Проследяване и осигуряване на доставки до клиентите на компанията, за правилната им доставка;
    -Изготвяне на различни отчети и анализи, свързани с категории клиенти, поръчки или дейности;
    -Централизирне на случаи, появили се от имейли или телефонни обаждания, проследявайки ги заедно с други отдели ( логистика, маркетинг, ИТ) и участвайки в стратегията им за решението им.

    Other info

    Защо да се присъединиш към екипа?
    -Мотивиращ пакет заплата (фиксирана заплата, ваучери за храна, допълнителен -медицински абонамент и бонус въз основа на резултатите);
    -Подкрепа за първоначално обучение в екип и възможност за развитие;
    -Възможност за развитие въз основа на резултатите;
    -Ще бъдеш част от млад и отговорен екип с динамична организационна култура.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (623)