Consultant Business - Vodafone

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Consultant Business - Vodafone active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 16.03.2020

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    Experienta relevanta de minim 1-2 ani catre clienti business (persoane juridice);
    Cunoasterea limbii engleze – cel putin la nivel mediu;
    Orientare catre client;
    Orientare catre atingerea rezultatelor;
    Foarte bune abilitati de interactiune si dezvoltare a relatiilor profesionale;
    Abilitati foarte bune de comunicare – scris si vorbit – la orice nivel dintr-o organizatie;
    Negociere;
    Rezolvarea problemelor;
    Planificarea activitatii;
    Integritate si incredere.

    Responsabilitati

    - Furnizarea de informatii privind caracteristicile intregii game de produse si servicii de comunicatie pe care Vodafone le ofera clientilor sai (telefonie mobila precum si comunicatii de date si Internet), preturile, conditiile de livrare si de acces la serviciu, conditii contractuale, garantie si asistenta tehnica, catre clientii persoane de decizie in relatia cu Vodafone de pe piata de afaceri;
    - Preluarea si procesarea reclamatiilor primite de la clienti, de o maniera profesionala si politicoasa, cu scopul solutionarii prompte a aspectelor ce tin de competenta sa;
    - Asigura legatura cu furnizorii si personalul de la dept. de vânzari pentru a grabi livrarea si pentru a transmite acestora informatii de la clientii potentiali

    Alte informatii

    Program de training platit;
    - Oferta financiara atractiva compusa din: parte fixa + bonuri de masa + comision (dupa caz) + telefon si abonament Vodafone;
    - Program de lucru flexibil;
    - Oportunitatea de a-ti incepe cariera intr-o companie multinationala
    - Un mediu de lucru in care sa te poti dezvolta personal si profesional.

    S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: professional.com.ro/gdpr/

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov, Sfantu Gheorghe,

    Remote

    Vezi job-uri similare (11)