Asistent Administrativ Flux

Vezi toate job-urile Asistent Administrativ Flux active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 06.09.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Căutăm o persoană responsabilă și organizată pentru a se alătura echipei noastre din Iași într-un proiect cu expunere internatională.

    Pentru reușita în această misiune este nevoie de:
    -Cunoașterea limbii franceze (nivel minim B2);
    -Cunoștințe pachet Microsoft Office (îndeosebi Excel);
    -Cunoștințe SAP (reprezintă un avantaj);
    -Rigurozitate, spirit analitic și atenție la detalii, o bună capacitate organizatorică.

    Responsabilitati

    În calitate de Asistent administrativ Flux principalele tale misiuni vor fi:

    -Gestionarea necesarului săptămanal în volum și valoare de marfă de transmis de pe platforma de producție către rețeaua comercială;
    -Urmărirea stocurilor și analiza statistică a vanzărilor, cu scopul de a iniția reaprovizionarea magazinelor;
    -Realizarea, actualizarea și controlul rapoartelor logistice specifice (loturi voluminoase, produse cu termen de valabilitate scurt, recepție marfă etc);
    -Respectarea corectitudinii datelor și termenelor de livrare;
    -Relaționarea cu departamentul de marketing și personalul platformelor logistice.

    Alte informatii

    Și pentru că apreciem implicarea oferim:
    -Formare la nivelul companiei și internațional;
    -Reale oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
    -Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (5)