Customer Support Limba Germana si Engleza

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.11.2018

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine

    Sa vorbesti limba engleza si germana la un nivel avansat;​
    Sa poti asimila rapid cunostintele;
    Sa iti placa sa lucrezi in echipa;
    Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;
    Sa fii o persoana flexibila;
    Sa fii creativ si cu initiativa.

    Responsabilitati

    Responsabilitatile tale vor fi

    Sa acorzi suport clientilor via telefon si email;
    Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora;
    Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii oferindu-le informatiile necesare.

    Alte informatii

    Iti oferim

    Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    Program de lucru L-V - 9-18:00
    Sesiuni de training specializat;
    Concursuri motivationale si activitati împreuna cu echipa;
    Asigurare medicala;
    Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei;
    Suport continuu din partea intregii echipe astfel incat sa atingi performanta.