Quantity Surveyor

Angajator: Conarg AG
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.08.2018

    Echipa noastra dinamica creeaza in mod constant valoare pentru clientii nostri, pentru grup si pentru societate. Experienta bogata pe care o avem in inginerie si proiecte, animata de angajamentul nostru constant pentru inovare, ne permite sa oferim solutii remarcabile, la cheie si sa ne diferentiem. Excelam prin asigurarea satisfactiei clientului la fiecare pas al dezvoltarii proiectului, prin stimularea cresterii durabile a companiei.

    Cerinte

    Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii;
    Experienta semnificativa privind ciclul complet de derulare a proceselor unui proiect de constructii;
    Experienta in domeniul constructiilor de cel putin 2 ani;
    Cunostinte foarte bune pachet Microsoft Office, AutoCad;
    Engleza- nivel mediu spre avansat;
    Cunostinte cu privire la sanatatea si securitatea in munca, Protectia Mediului;
    Cunoasterea limbii engleze (avantaj);
    Rezistenta la lucrul in conditii de stress;
    Atitudine proactiva si spirit analitic.

    Responsabilitati

    Pregatirea devizelor de lucrari pentru subcontractori si a studiilor de pret;
    Intocmeste bugete, cash-flow-uri, analize de costuri;
    Sustine activitatile de aprovizionare;
    Participa la selectarea subcontractorilor, negocieri si evaluari in functie de cerintele proiectului;
    Responsabil cu evaluarea si asigurarea materialelor conform specificatiilor contractuale si cu selectarea si furnizarea echipamentelor;
    Masurarea cantitatilor de lucrari la santier si monitorizarea subantreprenorilor (inclusiv a platilor lunare);