Trezorier Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile PayPoint active.

Vezi toate job-urile Trezorier Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: PayPoint
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.07.2018

    PayPoint este unul dintre principalii operatori de plăţi ce oferă servicii cu valoare adăugată la nivel internaţional. Compania este recunoscută pentru tehnologia avansată, pentru serviciile puse la dispoziţie consumatorilor şi pentru poziţia de lider în colectarea de plăţi efectuate prin intermediul reţelelor de terminale electronice amplasate în magazine de proximitate.

    Cerinte

    RESPONSABILITATI:

    Verificare zilnica solduri banci;
    Converteste fisierele cu extrasele bancare in formatul acceptat de sistem si le importa in sistem;
    Actualizare zilnica fisier de incasari si trimiterea lui catre conducerea societatii;
    Actualizare zilnica fisier de plati si urmarire scadentelor furnizorilor;
    Intocmire OP-uri si efecturare plati on-line conform planului de plati aprobat de superiori;
    trimite zilnic fisierul direct debit catre banci cu ajutorul aplicatiei multicash;
    Verifica finalizarea cu succes a platilor zilnice;
    Gestionarea caseriei companiei si intocmirea registrului de casa

    Responsabilitati

    CALIFICARI SI EXPERIENTA:

    Studii superioare economie/ contabilitate
    Atitudine pro-activa, promptitudine, atentie la detaliu
    Abilitati tehnice: Excel, Word, dorinta de a invata un software de contabilitate nou
    Experienta minim 2 ani in contabilitate

    CALITATI ESENTIALE:

    Gandire si capacitate de analiza si sinteza;
    Abilitati de comunicare;
    Capacitate de a lucra in echipa;
    Corectitudine si loialitate fata de companie;
    Preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.

    Alte informatii

    Va oferim:

    conditii de lucru exceptionale
    tichete de masa si asigurare privata de sanatate
    posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala in functie de realizarile proprii.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (60)