Iginer Analiza Acustica, Locatie: Titu

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Iginer Analiza Acustica, Locatie: Titu active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Titu
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 11.12.2018

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    •Studii superioare, preferabil într-un domeniu AR/TCM;
    •Capacitate de analiză și sinteză, reactivitate, automie;
    •Abilitatea de interactiona cu mediu de lucru cu umezeala si praf
    •Abilități de comunicare, lucru în transvers;
    •Abilitatea de a lucra independent, într-un ritm rapid, și cu o nevoie de supraveghere minimă;
    •Puternic simț al lucrului în echipă în cadrul grupului și în cadrul organizației
    •Cunoștințe limba franceză și/sau engleză - nivel mediu - avansat
    •Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    •Participa la planificarea testelor de acustica, verifica stadiul lor de avansare si intocmeste si valideaza Plan de Studiu
    •Intocmeste si transmite cererea de testare, lanseaza cereri de evaluare subiectiva
    •Se asigura de conformitatea vehiculului suport de incercare necesar masuratorilor
    •In baza Notei Tehnice, argumenteaza raspunsul tehnic in vederea obtinerii avizelor
    •Realizeaza Analiza nivel 2, propune si valideaza solutii atunci cand rezultatele nu se incadreaza in limitele admisibile ale Caietului de Sarcini
    •Propune imbunatatiri pentru proiectele/piesele/ansamblurile testate
    •Intocmeste pronosticuri NVH si pronosticuri Jalon

    * All the applications will be introduced in our data base. Only the eligible candidates will be contacted. Thank you for your interest!