Agent promovare door to door

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talentor Romania active.

Vezi toate job-urile Agent promovare door to door active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Talentor Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Sibiu
  • Actualizat la: 01.09.2018

    Talentor Romania is the local branch of an international Human Resource solution provider and it's currently recruiting for the following role.

    Cerinte

    - Experienta anterioara in proiecte de vanzari;
    - Disponibilitate pentru activitatea de teren;
    - Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa;
    - Ambitios, motivat si orientat spre succes;
    - Rabdare in transmiterea si explicarea informatiilor solicitate;
    - Spirit de echipa.

    Responsabilitati

    - Promovarea strategica a proiectului in zonele alocate – proiectul include deplasarea pe teren;
    - Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
    - Respectarea termenelor limita si a procedurilor specifice;
    - Prelucrarea intr-o maniera deontologica a datelor cu caracter personal.

    Alte informatii

    Oferim
    - Contract pe o perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire;
    - Salariu motivant (salariu fix plus plus bonusuri pentru îndeplinirea targetelor);
    - Training pentru dezvoltarea abilitaţilor de vânzare şi negociere;
    - Mediu de lucru dinamic.

    Aplica fara CV
    Alba Iulia, Sibiu,

    Vezi job-uri similare (8)