Agent Relatii Clienti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talentor Romania active.

Vezi toate job-urile Agent Relatii Clienti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Talentor Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: proiect cariera
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 01.09.2018

    Talentor Romania is the local branch of an international Human Resource solution provider and it's currently recruiting for the following role.

    Cerinte

    - Foarte bune abilitati de comunicare si ascultare activa;
    - Atitudine proactiva si orientare catre oameni;
    - Bune cunostinte de operare PC;
    - Atentie la detalii;
    - Bune capacitati de planificare si organizare;
    - Rabdare in transmiterea si explicarea informatiilor solicitate;
    - Spirit de echipa;

    Responsabilitati

    - Contactarea telefonica a potentialilor candidati;
    - Preluarea apelurilor venite de la candidati / potentialii candidati si oferirea informatiilor relevante solicitarilor acestora;
    - Respectarea termenelor limita si a procedurilor specifice;
    - Prelucrarea intr-o maniera deontologica a datelor cu caracter personal.

    Alte informatii

    Oferim
    - Contract pe o perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire;
    - Salariu motivant;
    - Mediu de lucru dinamic.

    Aplica fara CV
    Ramnicu Valcea, Job national