STORE MANAGER - PUPA MILANO (Timisoara - Shopping City)

Angajator: Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.10.2018

    Intr-o lume unde diversitatea este un element cheie, stim ca este esential sa adaptam serviciile noastre la cerintele clientilor, sa construim solutii customizate pentru fiecare client.

    Motto-ul nostru: Nu exista un serviciu care sa nu poate fi imbunatit.

    Cerinte

    • Experienta store manager minim 1 an in domeniul Make-up
    • Persoana comunicativa, team leader, orientata catre rezultate
    • Lucru cu indicatori de performanta
    • Diploma de make-up – prezinta un avantaj
    • Training-uri de management si vanzari- reprezinta un avantaj
    • Experinta la un magazin din mall- ajuta foarte mult
    • Abilitati bune PC, excel si engleza nivel mediu
    • Posibilitate sa inceapa repede
    • Aspect placut

    Responsabilitati

    Coordonarea activitatii de vanzare si customer service in cadrul magazinului;
    Organizarea si supervizarea echipei de vanzatori in desfasurarea activitatilor zilnice;
    Receptia si verificarea stocurilor din magazin, documentelor fiscale si stabilirea programului in ture al vanzatorilor;
    Asigurarea unui mediu placut in magazin, respectarea vizualului interior si de vitrina conform politicii de marketing;
    Gestionarea situatiilor de retur produse si reclamatii din partea clientilor;
    Raportarea directa catre managerul de zona.

    Alte informatii

    Salariu fix 2000 lei cu posibilitate de crestere
    Bonus 650 lei lunar in functie de rezultatele magazinului
    Bonuri de masa 15 lei/ zi
    Bonus la 3 luni 650 lei in functie de rezultatele magazinului
    Training-uri de specialitate
    Pachet produse dupa 1 luna

    Arad, Timisoara, Titu,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (51)