Asistent Marketing Post - Vanzare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IPSO Agricultura active.

Vezi toate job-urile Asistent Marketing Post - Vanzare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Ilfov
  • Actualizat la: 29.01.2019

    Prezentă în România încă din 1996, IPSO Agricultură este numărul 1 pe piața utilajelor agricole. Rezultatele obținute de companie în ultimii ani confirmă poziția sa de lider pe piață din România. Cu peste 540 de angajați și 23 puncte de lucru distribuite pe tot teritoriul țării, IPSO Agricultură răspunde în cel mai scurt timp tuturor solicitărilor fermierilor.
    Compania este parte a grupului francez Monnoyeur, cu o rețea de birouri extinsă în 9 țări din lume, cele mai multe din Europa. Paleta de furnizori include: John Deere, Bednar FMT, Kuhn, Manito, Fliegl, Pichon, Perard, Kemper, Zurn, Geringhoff, Grasdorf, Laforge, Pellenc, Bauer, Rivulis Irrigation etc.
    IPSO Agricultură oferă soluții integrate producătorilor agricoli din România, de la piese de schimb, service în câmp, pregătirea operatorilor, optimizarea și monitorizarea flotei de utilaje prin pachetele de servicii FarmSight și până la soluții de finanțare adaptate nevoilor acestora.

    Cerinte

    CERINŢE:

    Studii superioare în domeniul tehnic / marketing
    Cunostinte MS Office: Excel si Power Point - avansat
    Limba engleza nivel mediu, limba germana constituie avantaj

    Responsabilitati

    RESPONSABILITĂŢI:

    Urmarirea furnizorilor, gestiunea informatiilor despre piese si actiuni marketing
    Initierea contactului cu furnizorii pentru gama de produse, preturi, campanii, tipologie comenzi
    Analizarea piatei RO si adaptarea preturilor
    Implementare in Gaia/ERP a promotiilor si a campaniilor specifice furnizor / sezon
    Pregatirea campaniilor și promovarea produselor
    Oferirea de suport regiuni pentru in relatia pds furnizor

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT:

    Profil tehnic cu abilitati bune de comunicare
    Persoana responsabila, organizata

    CE OFERIM:

    O pozitie intr-o companie multinationala. NR. 1 pe piata agricola din Romania;
    Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
    Mediu de lucru dinamic;
    Beneficii precum: o masa calda la cantina noastra din Mogosoaia, transport asigurat pe ruta Bucuresti - Mogosoaia dus-intors si multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam la un interviu.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (125)