Inginer Planificare Industria Automobile

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA active.

Vezi toate job-urile Inginer Planificare Industria Automobile active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 28.08.2018

    Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: automobile, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari.

    Cerinte

    - Absolvent / Student in an terminal al unei facultati cu profil tehnic (AR, IM, ITT, Design Industrial, etc.)
    - Cunostinte de limba engleza nivel avansat - conditie obligatorie
    - Persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare
    - Persoana pasionata de domeniul automobile.

    Responsabilitati

    Integrat în cadrul biroului nostru din Brașov, veți participa la activități de pregătire, urmărire realizare și analiză a testelor de încercari realizate pe diferite componente de autovehicule păstrând legătura cu toți actorii implicați și asigurând o bună desfășurare a încercărilor.

    Asiguram formare profesionala!

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete de masa)
    - Asigurare medicala
    - Formare profesionala
    - Posibilitatea de dezvoltare si avansare intr-o industrie in plina expansiune alaturi de o echipa de profesionisti.