INTERNSHIP DIGITAL MARKETING

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile INTERNSHIP DIGITAL MARKETING active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.07.2019

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:

    • Ai cunostinte de engleza la nivel avansat
    • Esti o persoana organizata, responsabila si atenta la detalii
    • Ai o atitudine pozitiva si sa te adaptezi usor

    Responsabilitati

    CUM ARATA O ZI LA WEBHELP:

    • Vei fi responsabil de moderarea continutului (poze si comentarii C2C) care va aparea direct pe site-ul clientului
    • Te vei asigura ca doar informatiile corecte si relevante clientilor vor fi publicate pe website
    • Participi la succesul proiectului si al echipei prin feedback expert si partajarea de best practices pentru optimizarea proceselor clientului

    Alte informatii

    CE ITI OFERIM:

    • Program de internship platit in perioada iulie – septembrie, pentru o super experienta alaturi de o echipa cool
    • Vino la Webhelp sa lucrezi cu branduri de renume, precum BlablaCar si Drivy
    • Vei avea alocat un un manager din cadrul companiei noastre, care iți va prezenta proiectul la care o să lucrezi, te va indruma și iți va oferi feedback constant
    • Vei avea mentori care sa te indrume in ceea ce iti doresti sa faci dupa studii
    • Program de lucru flexibil in ture de noapte si weekend, full-time
    • Pachet salarial competitiv si bonus de performanta lunara

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (122)