Responsabil rezervari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AUTONOM active.

Vezi toate job-urile Responsabil rezervari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AUTONOM
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Piatra Neamt
  • Actualizat la: 21.07.2018

    Autonom oferă servicii de mobilitate pentru companii și persoane fizice, prin intermediul celei mai extinse rețele de mobilitate din România: 45 de centre în 34 de orașe.

    Principalele noastre servicii sunt: închirieri pe termen scurt și mediu, leasing operațional, transferuri cu șofer, închirierea temporară de flote, servicii de fleet managment și închirierea de echipamente.

    Suntem activi pe piața de închirieri auto încă din 2006 și mândri deținători ai titlului de „Best Employer” by Aon Romania, timp de 4 ani consecutivi (2014-2017).

    Cerinte

    - Bune abilitati de comunicare;
    - Bune aptitudini de orientare catre client si atentie la detalii;
    - Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
    - Bune cunostinte de operare pe calculator;
    - Bune capacitati de relationale si lucru in echipa.

    Responsabilitati

    1. Suport Clienti: gestionarea e-mailurilor si apelurilor telefonice din partea clientilor, introducerea in sistem a comenzilor, transmiterea de confirmari electronice.
    2. Managementul informatiilor: receptarea sau comunicarea interna a diverselor informatii. Monitorizarea modificarilor transmise electronic prin aplicatie si procesarea corespunzatoare a datelor.
    3. Suport Administrativ: procesarea informatiilor privind activitatea administrativa a companiei

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Mediu de lucru placut cu accent pe dezvoltarea personala a fiecarui angajat;
    - Posibilitati reale de avansare.