Tehnician teste climatice (cu sau fara experienta)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician teste climatice (cu sau fara experienta) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.01.2021

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    • Studii medii in domeniul tehnic – electronica, electrotehnica, telecomunicatii, etc.;
    • Cunostinte electronica – cunostinte de baza;
    • Cunostinte IT (hardware, software) – cunostinte de baza;
    • Limba engleza – nivel mediu;
    • Foarte bune abilitati de comunicare si de relationare interpersonala;
    • Disponibilitatea de a lucra in schimburi – 12/24-12/48.

    Responsabilitati

    • Vei utiliza echipamentele specifice pentru a testa si detecta problemele aparute;
    • Vei realiza mentenanta preventiva si corectiva pentru suportii (rafturile mobile) de stocare a placilor;
    • Te vei asigura ca procesul de testare se incadreaza in parametrii specifici din punct de vedere al calitatii;
    • Vei escalada catre tehnicienii de test si supervizorii responsabili de zona climatica, problemele tehnice care impacteaza procesul de testare;
    • Vei lucra cu programe de trasabilitate specifice.

    Alte informatii

    Beneficii:

    -salariul fix
    - al 13-lea salariu
    - tichete de masa 15 lei pentru fiecare zi lucrata
    - prima lunara de prezenta 200 lei brut
    - bonus trimestrial
    - spor de noapte 25%
    - spor de weekend 15%
    - tichete cadou de sarbatori
    - bonus de recomandare
    - asigurare medicala
    - transport gratuit din Timisoara si din imprejurimi

    Timisoara,

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (46)