Tehnician teste climatice (cu sau fara experienta)

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 08.12.2018

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Minim diploma de liceu in domeniul tehnic;
    De preferat experienta in domeniu tehnic;
    Cunostiinte despre electronica si telecomunicatii;
    Cunostinte la nivel mediu de operare PC: MS Office, Windows;
    Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
    Abilitati de rezolvare a problemelor in timp scurt;
    Bune abilitati de lucru in echipa;

    Responsabilitati

    ​- Se asigura ca procesul de productie se incadreaza in obiectivele specifice din punct de vedere al calitatii;
    - Optimizarea continua a procesului de productie, generarea actiunilor corective/de imbunatatire si minimizarea timpilor in toate procesele;
    - Asigura suport, precum si mentenanta preventiva si corectiva pentru dispozitivele testelor functionale din zona de productie;
    - Asigura suport operatorilor de linie care deservesc testele din zona de productie;
    - Deserveste masinile pentru care realizeaza mentenanta;
    - Realizeaza operatia tehnologica pentru care a fost instruit în conditii de calitate si cantitate specifice liniei de producţie, precum şi activitatile aditionale productiei;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - 2813 salariu brut
    - tichete de masa 15 lei pentru fiecare zi lucrata
    - prima lunara de prezenta
    - bonus trimestrial
    - program 12/24 12/48