RESPONSABIL PROIECT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile RESPONSABIL PROIECT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 20.06.2018

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    •Studii superioare- Inginerie;
    •Minimum 5 ani experienta;
    •Cunostınte limba Engleza;
    •Utilizarea foarte buna a PC-ului;
    •Orientare spre client, creativitate, transparenta, independenta si leadership, comunicare, adaptabilitate, flexibilitate.

    Responsabilitati

    •Implementeaza actiuni corective si sprijina echipa de proiect;
    •Comunica punctual cu clientul, in conformitate cu programul stabilit;
    •Gestioneaza bugetul proiectului, dezvolta, controleaza, administreaza alocarea locurilor de munca – a resurselor si bugetului, pe parcursul proiectului;
    •Dezvolta un mediu de lucru care sa asigure eficienta echipei;
    •Stabileste standardele, metodologia si instrumentele ce vor fi utilizate intr-un proiect, conforme cu metodologia, procedurile si cele mai bune practici ale companiei;
    •Responsabil proiect, mobilizand toti membrii echipei / furnizori- pentru a lucra eficient;
    •Defineste standardele companiei;
    •Responsabil proiect de la etapa de proiectare pana la finalizarea si livrarea catre client;
    •Responsabil intocmire Master Plan, asigurand realizarea obiectivelor proiectului si satisfactia clientilor;
    •Indeplineste alte sarcini solicitate de superior sau de Managerul Fabricii;
    •Stabileste si indeplineste obiectivele privind securitatea si sanatatea la locul de munca;
    •Identifica normele specifice postului referitoare la sanatatea si securitatea la locul de munca si la protectia impotriva incendiilor si a mediului;
    •Intocmeste rapoarte adresate coordonatorului HS&E despre incidentul la locul de munca in care a fost implicat sau despre care a fost informat;
    •Ia la cunostinta informatii referitoare la documentatia privind sistemul de management al calitatii si asigura punerea in aplicare a acestora;
    •Asigura punerea in aplicare a legislatiei specifice, a responsabilitatilor de munca, a deciziilor luate de catre companie si a altor responsabilitati specificate de catre superiori.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Pitesti,

    Vezi job-uri similare (8)