Asistent Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.07.2018

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    Locatie: Zona de Nord - Bucuresti. Strada Biharia

    - Studii medii / superioare;
    - Cunoştinţe MS office/ Excel;
    - Experienţă: minim 1 an pe o pozitie similara sau conexa;
    - Capacitate de a centraliza informatii, a analiza si dezvolta rapoarte din diferite surse;
    - Constituie avantaj cunoasterea ERP/Charisma
    - Abilitati de a interpreta date tehnice si de vanzari

    Responsabilitati

    1. Asigura introducerea Ofertelor Speciale in sistemul informatic Charisma
    2. Centralizeaza si consolideaza informatiile primite sau postate pe server;
    3. Gestionarea evenimentelor interne si externe (construire lista detaliata eveniment, completare fisa de buget, etc);
    4. Se incadreaza in deadline pentru transmiterea rapoartelor solicitate de superiori directi;
    5. Intocmeste oferta de pret si o trasmite catre echipa de vanzari;
    6. Asigură suport pentru întocmirea rapoartelor aferente poziției de Analist Vânzări si Sales Suport Officer; (date IMS/PharmaSurf -> QlikView)

    Beneficii: Posibilitate de lucru de acasa (dupa perioada de acumulare de informatii si intelegerea procesului de lucru), mediu placut de lucru, posibilitate de dezvoltare profesionala.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (69)