Specialist Vanzari Van-Sales – divizia Inghetata

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Macromex active.

Vezi toate job-urile Specialist Vanzari Van-Sales – divizia Inghetata active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Macromex
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Arad
  • BUCURESTI
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.09.2018

    Cautam noi colegi, Specialisti Vanzari in sistem de distributie van-sales, care sa asigure serviciul de vanzare al produselor companiei in cadrul zonei alocate, sa mentina si sa dezvolte reteaua de clienti.

    Responsabilitati:

    - dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata;
    - indeplinirea atributiilor referitoare la incarcare, livrare, comenzi, facturare, incasare;
    - colaborarea cu alte departamente;
    - atingerea targetului de vanzari.

    Cerinte:

    - studii finalizate;
    - experienta in retail si vanzari FMCG de tip van-sales, min. 2 ani;
    - avantaj gestionare anterioara a unui portofoliu similar de produse;
    - permis auto categoria B, preferabil si C, obligatorie experienta in conducere camion (min 3,5 tone);
    - abilitati de comunicare, negociere si spirit de echipa;
    - simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
    - persoana activa, orientata spre rezultate si client.

    Oferta:
    - pachet salarial fix + comision motivant, in functie de implicare;
    - mediu de lucru dinamic;
    - posibilitati reale de dezvoltare a carierei pe termen lung in cadrul companiei.

    Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Vezi job-uri similare (471)