Junior Recruiter (part-time)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Foodpanda active.

Vezi toate job-urile Junior Recruiter (part-time) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.07.2018

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 5000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    Rolul va fi part-time (4 sau 6 ore, in functie de dorinta si disponibilitate) si se preteaza unei persoane la inceput de drum in cariera, poate inca student/a sau proaspat absolvent/a.

    Cunostintele de limba engleza ar fi un mare plus: mai discutam cu colegii nostri din alte tari si platformele noastre sunt in engleza :)

    Momentan rolul este previzionat pentru 3 luni, insa nu excludem prelungirea colaborarii.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    Vei oferi suport in recrutare (scriere si postare anunturi, screening, programare interviuri etc.) si onboarding-ul noilor colegi; vei avea contact cu procesele de standardizare si procedurizare din HR; te vei distra alaturi de o echipa nebunatica si vei manca orice poftesti!

    Alte informatii

    Ce alte beneficii mai ai?

    Decont abonament transport
    Voucher de 15 lei/zi pentru comenzile pe foodpanda
    Locatie centrala - Piata Victoriei
    Mediu de lucru placut si relaxat

    PS: despre salariu vom discuta in cadrul interviului de cunoastere :)

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (69)