Asistent Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile NORIEL active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: NORIEL
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Curtea de Arges
  • Ramnicu Valcea
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.07.2018

    Despre Noriel...Planul de strategie al companiei vizeaza dublarea numarului de magazine in urmatorii ani, dar si imbunatatirea si diversificarea propriei game de produse. Ne dorim ca produsele noastre sa educe tinerele generatii si sa aduca noutati si inovatie in piata de jucarii.
    In contextul unei extinderi ambitioase, obiectivul principal al companiei este de a dezvolta in brand propriu de jucarii si fashion, precum si oferirea de servicii de calitate clientilor, astfel incat fiecare vizita in magazine sa fieo experienta unica si pozitiva. Toate acestea sunt posibile cu implicarea si gandirea creativa a angajatilor nostri- inteligenti si joviali ca brandul NORIEL.

    Cerinte

    * Atitudine pozitiva, personalitate placuta
    * Abilitati de comunicare si relationare
    * Spirit de echipa
    * Seriozitate, corectitudine, punctualitate
    * Creativitate, simt estetic, dinamism
    * Limba engleza nivel de baza

    Responsabilitati

    * Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
    * Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
    * Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
    * indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
    * Completarea produselor la raft

    Alte informatii

    Se ofera:
    * Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
    * Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
    * Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic