Manager Aprovizionare departament Medical si Stomatologie

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Import-Export
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ilfov
  • Popesti Leordeni
  • Actualizat la: 21.08.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare in domeniul Medical si Stomatologic. Persoana dinamica, orientata spre rezultate, foarte comunicativa, dornica de afirmare. Cunoasterea limbii Engleze, alte limbi straine, prezinta un avantaj. Cunostinte operare PC, Word si Excel; Atentie la detalii si foarte ordonata.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului: Contactarea Furnizorilor Internationali si trimiterea comenzilor - pregatirea documentelor de vamuire. Cautarea de posibili furnizori, solicitarea de oferte, activitati de marketing specifice. Participarii la targuri externe, negocieri in achizitii. Programe si Cursuri specifice de pregatire profesionala. Posibilitati de avansare in cadrul firmei.

    Salarizare: 5000 lei + Bonuri de Masa + Bonusuri + 1000 lei spor de studii in domeniul medical.
    Vetro Design este o companie cu peste 40 de angajati, si o vechime de 23 de ani, importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena. Vetro Design este unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta, cu o capacitate de depozitare de peste 5.000mp, cu clienti in Romania si Europa.