Reprezentant Vanzari Dispozitive Medicale Export

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Import-Export
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 28.03.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Compania noastră este un principal importator, distribuitor și exportator de dispozitive medicale și produse de laborator, produse medico-dentare si veterinare, articole profesionale pentru industria de înfrumusețare si produse de curățenie si igiena in România cu peste 10.000 mp spatiu de depozitare, birouri si productie.

    Cerinte

    Cunoasterea unei limbi straine la perfectie, engleza si una din limbile: Franceza, Germana Portugheza, Ungara, Bulgara;
    Persoana dinamica, orientata spre rezultate, foarte comunicativa, dornica de afirmare;
    Studii superioare de specialitate;
    Cunostinte operare PC, Word si Excel;
    Abilitati de negociere, prezentare si vanzare.

    Responsabilitati

    Contactarea Clientilor Externi in limbile Franceza sau Germana si Engleza obligatoriu;
    Absolvent Facultate Litere;
    Preluarea comenzilor si pregatirea documentelor de livrare;
    Cautarea de posibili clienti si ofertare, trimiterea de cataloage;
    Activitati de marketing specifice, participari la targuri interne si externe,
    Oferim programe si cursuri specifice de pregatire profesionala.
    Posibilitati de avansare in cadrul firmei.
    Salarizare: 6500 lei brut + 600 lei Bonuri de Masa + Bonusuri lunare (intre 2000-6000 lei) + Sporuri Vechime: 5% - 25%, Performanta.

    Descriere Companie: Vetro Design este o companie cu peste 60 de angajati, si o vechime de 27 ani, importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena. Vetro Design este unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta, cu o capacitate de depozitare de peste 5.000mp, cu clienti in Romania si Europa.
    Salariu 5500 brut + 600 lei bonuri de masa + Bonus lunar (2000-6000 lei).

    Salariu

    5500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    Vezi job-uri similare (139)