Asistent Relatii Clientii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Asistent Relatii Clientii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Relatii Publice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Relatii Publice
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Galati
  • Actualizat la: 11.06.2018

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Daca:
    - iti vine in mod natural sa-i ajuti pe ceilalti cu zambetul pe buze
    - ai fost intotdeauna genul care nu renunta si care reusesti cu usurinta sa-i convingi pe ceilalti
    - iti face placere sa vorbesti la telefon si legi cu usurinta relatii
    - esti absolvent de liceu sau student
    - stii sa editezi un text in Word pentru a trimite mailuri

    Atunci...
    - de restul ne ocupam noi... :)

    Responsabilitati

    Ce ar trebui sa faci?
    - sa gestionezi situatiile de reziliere solicitate de catre clienti si sa ii retii in retea prin intocmirea unor oferte personalizate;
    - sa apelezi clientii cu scopul loializarii si retinerii in retea;
    - sa operezi diferite schimbari pe contul clientilor, dupa realizarea ofertei de retinere, in acord cu procedurile interne;
    - sa implementezi ofertele acceptate sau rezilierea contractelor pentru clientii neretinuti
    - sa promovezi si sa vinzi serviciile Orange prin intermediul apelurilor primite sau efectuate in mod proactiv.

    Alte informatii

    Pentru inceput vrem sa stii ca...
    - iti propunem un contract pe perioada nedeterminata,
    - programul de lucru este in ture, in intervalul 8:00 - 19:00 de luni pana sambata, cu zilele libere aferente;
    - iti oferim un pachet corespunzator, prin care ne asiguram ca esti motivat luna de luna;
    - pentru a fi mai clari iti spunem ca pachetul presupune: salariu fix + comision + tichete de masa + asigurare medicala + abonament telefonie mobila - voce si date si alte beneficii

    Cod intern: 110618IB

    Galati,

    Galati,