Medic Veterinar - Vanzari dispozitive medicale

Angajator: Vetro Design
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 29.03.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Compania noastră este un principal importator, distribuitor și exportator de dispozitive medicale și produse de laborator, produse medico-dentare si veterinare, articole profesionale pentru industria de înfrumusețare si produse de curățenie si igiena in România cu peste 10.000 mp spatiu de depozitare, birouri si productie.

    Cerinte

    Cerinte:
    -Studii superioare, absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara;
    -Persoana dinamica, foarte comunicativa, dornica de afirmare, orientata spre rezultate;
    -Cunostinte operare PC: Word si Excel;
    -Excelente abilitati de negociere, prezentare si vanzare telefonica;
    -Experienta in promovarea medicala si vanzarea farmaceutica, activitatea se desfasoara exclusiv la birou.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    -Contactarea clientilor si preluarea comenzilor;
    -Pregatirea documentelor de livrare;
    -Cautarea de posibili clienti, ofertare, promovare, activitati de marketing specifice;
    -Participarea la targuri si expozitii interne, programe si cursuri specifice de pregatire profesionala;
    -Posibilitati de avansare in cadrul firmei.

    Salarizare: 6700 lei brut + 600 lei Bonuri de Masa + Bonusuri lunare (intre 2000-6000 lei) + Sporuri Vechime: 5% - 25%, Performanta.
    Descriere Companie: Vetro Design este o companie cu peste 60 de angajati, si o vechime de 28 ani, importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena. Vetro Design este unul din cei mai importanti furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta, cu o capacitate de depozitare de peste 10.000mp, cu clienti in Romania si Europa.

    BUCURESTI, Otopeni,

    Aplica fara CV
    5500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (329)