MASEUR / TERAPEUT MASEUR / KINETOTERAPEUT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GVP Consulting active.

Vezi toate job-urile MASEUR / TERAPEUT MASEUR / KINETOTERAPEUT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: GVP Consulting
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Turda
  • Actualizat la: 06.10.2018
    Scurta descriere a companiei

    Companie de consultanta

    Cerinte

    "Te vrem în echipa noastră dacă:

    - ai ales această meserie din pasiune și dorința de a ajuta
    - ai principii de viață sănătoase, atitudine și mentalitate de creștere
    - ești o persoană dinamică, comunicativă și energică
    - ești o persoană responsabilă și corectă

    Oferim:
    - program full time, angajare CIM
    - oportunitate pentru învățare și dezvoltare continuă"

    Responsabilitati

    Fiind o companie mobilă, activitatea se desfasoara la sediul clienților, si vrem alături persoane flexibile, cu o permanentă dorință de a-i ajuta pe cei din jur.

    Alte informatii

    Descrierea companiei:
    Companie de sănătate posturală & wellness organizațional cu o experiență de peste 12 ani în România, care își desfășoară activitatea în București și orașele Brașov, Bacău, Iași, Cluj, Timișoara, Sibiu și Constanța.
    Programele noastre integrate includ terapii manuale active pe scaun (masaj pe scaun la birou/on-site chair massage) și stretching, sesiuni de kinetoterapie și fizioterapie mobilă, evaluări posturale personalizate, consultanță și mentenanță în ergonomie avansată, cursuri educaționale wellness 360º.
    Toate programele se desfășoară la sediul clienților sau la evenimente corporate.

    BUCURESTI, Brasov, Craiova,