Specialist Pre Vanzare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nexus Electronics active.

Vezi toate job-urile Specialist Pre Vanzare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Nexus Electronics
Domeniu:
  • IT Software
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.08.2018

    Nexus Electronics SRL este companie romaneasca, cu expertiza in dezvoltarea de sisteme informatice pentru reducerea costurilor operationale. Fondata in 2006, firma are in momentul de fata in portofoliu sistemul de Management si Monitorizare prin GPS a flotelor de vehicule - Nexus GPS Tracking, aplicatia Android pentru monitorizarea telefoanelor mobile - Nexus Locator si Zimplu CRM - aplicatia pentru managementul relatiilor cu clientii. Succesul nostru se datoreaza profesionalismului, seriozitatii si flexibilitatii cu care echipa Nexus trateaza orice solicitare din partea Clientilor.

    Cerinte

    -Experienta anterioara intr-o pozitie tehnica de presales reprezinta un avantaj
    -Capacitatea de a comunica informatii tehnice intr-un mod usor de inteles
    -Un nivel inalt de cunostinte si expertiza în lucrul cu clientii
    -Excelente abilitati interpersonale, interculturale si organizationale
    -Capacitatea de invatare rapida si spirit de echipa

    Responsabilitati

    -Vei sustine productivitatea echipelor de vanzari
    -Vei fi un generator de lead-uri pentru echipa de vanzari
    -Vei colabora strans cu clientii pentru a gasi solutii eficiente
    -Vei colabora indeaproape cu clientii pentru a-i intelege si a le rezolva cerintele
    -Vei asigura suportul permanent clientilor dupa implementare

    Alte informatii

    Iti oferim numeroase beneficii:

    -Abonament medical
    -Ore rezonabile de lucru
    -Acces la training-uri profesioniste
    -Dezvoltare profesionala
    -Abilitatea de a creste in cadrul industriei tehnologice (IT)
    -Vei face parte dintr-o echipa cu performante inalte
    -Acces liber la biblioteca noastra.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Remote

    Aplica fara CV
    6800 - 8000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (855)