Inginer calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Inginer calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sebes
  • Actualizat la: 30.08.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Abilitati de organizare;
    - Persoana cu capacitate de prioritizare a activitatilor;
    - Proactiva, spirit de observatie si initiativa, dinamica;
    - Experienta in productie produse alimentare;
    - Orientata pe detalii;
    - Experienta in implementarea standardului calitatii si sigurantei alimentului ISO 9001:2008 si ISO 22000: 2005

    Responsabilitati

    - Se asigura ca toate procedurile de calitate si igiena sunt respectate;
    - Instruieste personalul si monitorizeaza prin audituri interne respectarea procedurilor;
    - Comunica superiorului masurile ce se impun pentru remedierea neconformitatilor sesizate in auditul intern;
    - Asigura interfata cu organele de control (DSV, Directia Sanitar Veterinara) precum si cu reprezentantul clientului.

    Alte informatii

    - Oportunitati de evolutie a carierei profesionale
    - Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
    - Mediu de lucru tanar si dinamic
    - Pachet salarial in care este asigurata masa
    - Tichete de masa

    Blaj,

    Timisoara,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)