Agent Customer Care

Angajator: Foodpanda
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.12.2018

    foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 3000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

    Cerinte

    - atentie la detalii, bune aptitudini de comunicare, capacitatea de a lucra in echipa, empatie, atentie distributiva;
    - cunostinte operare PC;
    - cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
    - experienta anterioara in call center/relatii cu clientii nu este o conditie obligatorie

    Responsabilitati

    - preluarea/efectuarea apelurilor intr-o maniera profesionista;
    - rezolvarea tuturor solicitarilor venite din partea clientilor atat in scris cat si telefonic;
    - directionarea solicitarilor venite din partea partenerilor cu care colaboram catre departamentele responsabile;

    Alte informatii

    Beneficii:

    - salariu motivant;
    - salariul este re-negociabil dupa 6 luni si in functie de performante acesta poate creste
    - decont transport
    - voucher zilnic de reducere pentru comenzile prin foodpanda.ro
    - contract pe perioada nedeterminata
    - oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
    - oportunitatea de dezvoltare pe plan profesional
    - mediu de lucru placut