Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Emia.com active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Emia.com
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.06.2018

    Well, if you’re reading this it means that now we need to woo you. So here goes…

    Our projects are smart, so you’ll never get bored. Our office is dashing, the team is witty, creative and fun. That means you’ll get to spend your time productively in a relaxed environment. We love bright people with cool personalities and we also encourage an out-of-the-box mindset. If you feel you’re positively unique, you’ll fit right in.

    What do we do, you ask? We provide technological resources for the digital advertising industry. Collaboration and communication between departments is key, allowing us to provide the smoothest solutions to every individual marketing campaign that comes our way.

    And to end this description with a typical “blind date cliché” but an unquestionably true one: WE DO WHAT WE LOVE AND WE LOVE WHAT WE DO!

    If you’re ready to spice things up a notch, apply for one of our open positions and go to emiadotcom to get to know us a little better.

    Cerinte

    - Experienta anterioara intr-o pozitie asemanatoare timp de 2-3 ani,
    - Cunostinte foarte bune de utilizare a suitei Microsoft Office (Word&Excel),
    - Experienta in utilizarea unui soft de contabilitate,
    - Abilitatea de a lucra in echipa si de a respecta termenele limita,
    - Abilitati de planificare, analiza, organizare,
    - Nivel mediu limba engleza,
    - Atentie sporita la detalii,
    - Promptitudine si initiativa in rezolvarea problemelor;
    - Nivel ridicat de seriozitate si confidentialitate.

    Reprezinta un plus:
    - Studii superiorare finalizate in domeniul financiar, economic.
    - Experienta in efectuarea analizelor si rapoartelor financiare.

    Responsabilitati

    - Gestioneaza activitati financiare în conformitate cu cerintele specifice departamentului financiar,
    - Verifica, emite, inregistreaza si gestioneaza documente generale legate de facturi și inregistrări,
    - Face ocazional plați și inregistrari de plati,
    - Se implica in problemele aparute in companie si gaseste cele mai bune solutii, dintr-o perspectiva financiara,
    - Asigura un flux financiar bun in conformitate cu politicile companiei,
    - Emite rapoarte financiare ad-hoc si eventuale prezentari pentru echipa de management,
    - Ofera sprijin si indrumare partenerilor de afaceri in legatura cu orice subiecte financiare,
    - Verifica tipurile de costuri, tarifarea lor, materialele folosite pentru ciclul de facturare sau alti indicatori financiari,
    - Indeplineste orice alte sarcini financiare necesare in companie.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    - Un salariu bine-meritat,
    - Bonus de performanta trimestial,
    - Un program flexibil, atat timp cat sarcinile de lucru sunt indeplinite la timp,
    - Bonus de performanta pentru ,,omul lunii”,
    - Bonus oferit daca iti aduci prietenii sa lucreze alaturi de noi,
    - Asigurare medicala pentru a te mentine sanatos si fericit,
    - Cursuri, trainguri pentru dezvoltarea ta profesionala,
    - Roata norocului de ziua ta (pare ciudat dar sigur o sa iti placa),
    - Bonusuri de sarbatori.

    Alte beneficii:
    - Organizam un eveniment cool in fiecare luna.
    - Avem cele mai tari petreceri in companie.
    - Avem fructe si legume proaspete pentru a te mentine sanatos alaturi de cafea pentru a te mentine in forma.
    - Ne place sa iesim impreuna in oras si sa ne distram,
    - Tonomatul cu gustari este nelipsit pentru atunci cand tot ceea ce iti doresti este ciocolata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (67)