Baristas Wanted! Vino in echipa Starbucks Bucuresti!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile STARBUCKS Romania active.

Vezi toate job-urile Baristas Wanted! Vino in echipa Starbucks Bucuresti! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: STARBUCKS Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.06.2019
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    Responsabilitatile includ, dar nu se limiteaza la:
    - Asigura servirea tuturor clientilor Starbucks, punand “clientul pe primul loc” si interactionand cu acesta
    - Furnizeaza in permanenta bauturi de calitate, cafea boabe, si produse alimentare de calitate tuturor clientilor, respectand toate standardele din punct de vedere al retetelor si al modului de prezentare
    - Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei
    - Contribuie la instruirea noilor parteneri
    - Recunoaste si incurajeaza realizarile personale si ale echipei folosind metodele pe care compania le pune la dispozitie.

    Experienta necesara:
    - Experienta nu este necesara.

    Cerinte:

    - Atitudine pozitiva
    - Abilitatea de a invata repede
    - Puternice abilitati de comunicare si orientare catre client
    - Abilitate de a lucra in echipa

    Beneficii:

    -Bonus in functie de performanta

    -Dezvoltare profesionala

    -Training de barista

    -Tichete de masa 15RON/zi lucrata

    -Abonament medical la clinica private Regina Maria

    -3 bauturi marimea Tall zi/lucrata

    -1punga cafea/1 cutie de ceai/1 cutie de capsule cafea pe saptamana

    -Discount la produsele Starbucks

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre STARBUCKS Romania . Consultati Politica de procesare a datelor personale a STARBUCKS Romania >>

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (50)