Contabil Senior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Professional active.

Vezi toate job-urile Contabil Senior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Altele
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 05.07.2018

    Professional represents for over 25 years, the most performing Romanian approach of complete human resources services on the market.

    We define our approach and evolution through key-words like professionalism, dedication, promptitude, flexibility and ethics. We take pride of a reputation that obliges and challenges us to discover and develop new methods, designed to respond to our clients need.

    Cerinte

    - Experienta relevanta pentru sustinerea unui departament financiar-contabil;
    - Studii superioare de profil;
    - Cunostinte avansate de limba engleza;
    - Deschidere spre nou, atitudine pozitiva, abilitati bune de comunicare, atentie la detalii, organizare, capacitate de decizie, autonomie in munca.

    Responsabilitati

    - Asigura intreaga activitate contabila a societatii;
    - Intocmeste si transmite/prezinta situatiile financiare specifice catre management si grup;
    - Raportari financiare catre BNR si ANAF, Registru Special, in termeni optimi de timp;
    - Sustine managementul companiei in procesele de analiza si previzionare financiara.

    Alte informatii

    - Oferta salariala: 1000 - 1200 Euro net/luna;
    - Rol provocator, cu expunere la un domeniu dinamic si un mediu de business propice pentru dezvoltare profesionala.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Professional. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Professional >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (140)