Pizza Hut

Orase: Brasov, BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Ploiesti, Timisoara,
Industrie: FMCG

“De peste 20 de ani, angajam oameni valorosi. Te asteptam la Pizza Hut.

Cand te angajezi la Pizza Hut, intri intr-o echipa alaturi de care vei creste continuu. Pentru ca ne pasa de fiecare dintre angajatii nostri.
La Pizza Hut avem mereu ceva de oferit: formare profesionala continua, experienta de lucru direct cu clientii, stabilitatea locului de munca. In plus, la noi o sa iti faca placere sa lucrezi alaturi de o echipa excelenta.”

Aplica spontan! * Companie favorita
Daca niciunul din joburile disponibile in acest moment pe Hipo.ro
ale aceste firme nu vi se potrivesc insa ati dori sa obtineti o
pozitie aici, puteti trimite CV-ul dvs. aplicand spontan!
Urmareste aceasta companie ca sa vezi ultimele joburi postate.

Locuri de munca Pizza Hut

Companie Oras(e) Data
Customer Service - Front Member

full-time Student/Absolvent

Responsabilitati principale: - Preia comenzile si asigura o servire exceptionala a clientilor Pizza Hut; - Efectueaza operatiuni de incasare /plata; - Participa la inventare periodice; - Asigura curatenia locului de munca; - Aprovizioneaza zona de lucru; [..]

Pizza Hut BUCURESTI
Cluj Napoca
Timisoara
22.11.2017
Customer Service – Support Member

Responsabilitati principale: - Pregateste produsele Pizza Hut; - Participa la aprovizionarea restaurantului; - Estimeaza necesarul de produse; - Pastreaza curatenia utilajelor si a locatiei in care isi desfasoara activitatea; - Participa la inventare periodice; [..]

Cluj Napoca
Timisoara
22.11.2017

Joburi Pizza Hut