Courier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Filip & Company active.

Vezi toate job-urile Courier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Juridic active pe Hipo.ro

Angajator: Filip & Company
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Juridic
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.10.2019
    Remote work: On-site

    Responsabilitati:

    - transporta colete si/ sau corespondenta la si de la clienti/ colaboratori;

    - depune si ridica documente la si de la clienti/ colaboratori, la si de la diverse institutiii publice, inclusiv instante judecatoresti;

    - conduce autoturismele firmei in Bucuresti si in tara si se ocupa de verificarea periodica a acestora;

    - suport pentru organizare evenimente, aprovizionare cand este cazul.

    Cerinte:

    - studii medii finalizate;

    - experienta: 1-3 ani;

    - carnet de conducere categoria B cu vechime de cel putin 2 ani;

    - dispus sa calatoreasca in tara pe perioade scurte (in medie 6 zile/ luna);

    - capacitate de comunicare si spirit de echipa;

    - punctualitate, seriozitate;

    - buna cunoastere a hartii Bucurestiului reprezinta un avantaj;

    - candidatul nu trebuie sa fi absolvit studii juridice.

    Beneficii:

    -    Tichete de masa;
    -    Decontare transport în comun;
    -    Bonus pentru activități sportive;
    -    Abonament de sănătate;
    -    Bookster Read'n'Roll;
    -    Team buildings;
    -    Mediu de lucru plăcut.

    Hybrid

    BUCURESTI,