Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 22.05.2017
    Remote work: On-site
    Cerinte

    Ne dorim un coleg care să dețină cunoștințe solide de contabilitate, dornic să împărtășească din experiență să dintr-un post similiar în domeniul financiar contabil (2-3 ani), să fie orientat către rezultate, entuziast și cu spirit de echipă.

    Căutăm un nivel de limbă franceză începător cu potențial de dezvoltare, prin participare la cursurile gratuite de limba franceză pe care le oferim, pentru a veni in sprijinul angajaților.

    Responsabilitati

    Rolul noului coleg este să gestioneze un portofoliu de societăti, să pregăteasca închiderile de lună, să întocmească declarațiile fiscale și să participe la realizarea bilanțurilor.

    Oferim mentoring pe perioada integrării, posibilitate de evoluție pe post, mediu de lucru dinamic și pachet salarial motivant!

    Așteptăm cu interes candidatura ta!

    Aplica fara CV
    Hybrid