Operator PC - preluare apeluri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Operator PC - preluare apeluri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.01.2017

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Tu esti:
    - proactiv, creativ, energic si plin de entuziasm;
    - serios si perseverent in atingerea obiectivelor propuse;
    - dornic sa te dezvolti continuu.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    - Ve prelua si initia apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate;
    - vei mentine legatura telefonic, prin e-mail si chat cu clientii unor companii de renume din domeniile: energie electrica, financiar si auto.
    - Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
    - Vei urmari indeplinirea obiectivelor specifice proiectelor.
    - vei participa la training-uri de specialitate si proiecte variate in cadrul carora cunostintele si abilitatile tale pot fi perfectionate.

    Alte informatii

    Iti oferim:

    - program de lucru flexibil;
    - concursuri si activitati împreuna cu echipa;
    - salariu fix + tickete de masa + bonusuri in functie de realizari;
    - asigurare medicala privata;
    - oportunitati reale de promovare in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (32)