Operator Back Office- limba italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Bitech Company active.

Vezi toate job-urile Operator Back Office- limba italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Bitech Company
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.06.2017

    Înfiinţată în anul 2000, Bitech Company are o experienta de 17 ani pe piața locală și pe cea internațională. Eficiența și promptitudinea demonstrate în furnizarea serviciilor de Business Process Outsourcing si Contact Center ne-au ajutat în consolidarea unor relații comerciale de lunga durata cu clienții noștri. Capacitatea operativa e susținută de investițiile constante în mijloace și resurse, mizând în special pe formarea și profesionalismul propriului personal pentru atingerea obiectivelor stabilite.

    Cerinte

    -Cunostinte de limba italiana la un nivel conversational;
    -Cunostintele de utilizare a calculatorului;
    -Capacitatea de a te organiza si de a lucra eficient, atat individual cat si in echipa;

    Responsabilitati

    • Gestionarea cererilor de back office prin intermediul sistemelor puse la dispozitie de catre companie;
    • Recunoasterea naturii documentelor primite si clasificarea lor;
    • Preluarea, inregistrarea si solutionarea conform termenilor si conditiilor stabilite in procedurile de lucru, sesizarile transmise de catre clienti;
    • Analizarea documentelor primite si deciderea asupra viitoarelor faze de procesare;

    Alte informatii

    Bitech va ofera:
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata cu o perioada de proba de 90 de zile;
    • Salariu aliniat standardelor actuale cu posibilitate de crestere chiar si dupa primele 3 luni de proba;
    • Bonus lunar, individual si pe grup, in functie de obiectivele atinse,avand un target bine definit;
    • Tickete de masa pentru fiecare zi lucrata;
    • Abonament lunar pentru transport (RATB sau METROREX);
    • Asigurare medicala la o clinica privata;
    • Orar flexibil cu posibilitatea de a lucra in ture ;
    • Orele de noapte sunt platite diferentiat. De asemenea si turele de weekend vor fi platite in plus si compensate cu zile libere in cursul saptamanii - conform legislatiei in vigoare;
    • Formare profesionala continua si posibilitatea de dezvoltare profesionala.

    Hybrid

    Aplica fara CV
    3729 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (248)